Home

Sommeil Joindre Inapproprié cat a durat cel mai lung meci de tenis Définition Esprit Microbe

VIDEO / Cel mai LUNG meci din istoria tenisului s-a terminat dupa 3 zile!  Vezi reactia lui Isner | Sport.ro
VIDEO / Cel mai LUNG meci din istoria tenisului s-a terminat dupa 3 zile! Vezi reactia lui Isner | Sport.ro

MeciuriMemorabile Wimbledon 2010 | John Isner - Nicolas Mahut, cel mai lung  meci din istorie - Eurosport

VIDEO IREAL » A avut loc cel mai lung schimb din istoria tenisului de masă  » Cât a durat și modalitatea incredibilă în care s-a terminat
VIDEO IREAL » A avut loc cel mai lung schimb din istoria tenisului de masă » Cât a durat și modalitatea incredibilă în care s-a terminat

Djokovic si Nadal, inaintea celui de-al 53-lea duel direct

Cele mai lungi recorduri de meciuri de tenis

Isner–Mahut match at the 2010 Wimbledon Championships - Wikipedia

Wimbledon 2010: Isner a câştigat cel mai lung meci de tenis din istorie.  70-68 în setul 5!!! – Evenimentul Zilei
Wimbledon 2010: Isner a câştigat cel mai lung meci de tenis din istorie. 70-68 în setul 5!!! – Evenimentul Zilei

FOTO + VIDEO: Berdych și Rosol au câștigat cel mai lung meci de dublu din  istoria Cupei Davis! – Tenis, tenis, tenis
FOTO + VIDEO: Berdych și Rosol au câștigat cel mai lung meci de dublu din istoria Cupei Davis! – Tenis, tenis, tenis

Cel mai lung meci de tenis din istorie: au jucat 4 ore și 41 de minute  pentru 750 de dolari
Cel mai lung meci de tenis din istorie: au jucat 4 ore și 41 de minute pentru 750 de dolari

Isner l-a învins pe Mahut, după cel mai lung meci din istorie: 70-68 în  decisiv! "Am jucat cel mai mare meci din toate timpurile!"
Isner l-a învins pe Mahut, după cel mai lung meci din istorie: 70-68 în decisiv! "Am jucat cel mai mare meci din toate timpurile!"

Wimbledon 2018: Meciul Kevin Anderson – John Isner, al doilea cel mai lung  din istorie – Tenis, tenis, tenis
Wimbledon 2018: Meciul Kevin Anderson – John Isner, al doilea cel mai lung din istorie – Tenis, tenis, tenis

Isner și Anderson, meci de 6 ore și 35 de minute la Wimbledon

Cat a durat cel mai lung punct din istoria tenisului. ''Am crezut ca voi  innebuni''
Cat a durat cel mai lung punct din istoria tenisului. ''Am crezut ca voi innebuni''

Cel mai lung meci de tenis din istorie: se intampla la Wimbledon in urma cu  11 ani VIDEO
Cel mai lung meci de tenis din istorie: se intampla la Wimbledon in urma cu 11 ani VIDEO

N-a fost cel mai lung meci al unei românce. Cine este jucătoarea care a  stat pe teren mai mult decât Simona Halep la o partidă oficială |  adevarul.ro
N-a fost cel mai lung meci al unei românce. Cine este jucătoarea care a stat pe teren mai mult decât Simona Halep la o partidă oficială | adevarul.ro

#MeciuriMemorabile Wimbledon 2010 | John Isner - Nicolas Mahut, cel mai  lung meci din istorie - Eurosport
#MeciuriMemorabile Wimbledon 2010 | John Isner - Nicolas Mahut, cel mai lung meci din istorie - Eurosport

Cel mai lung meci din epoca contemporană! Unde s-a jucat şi motivul pentru  care a durat doar cu 11 minute mai puţin decât recordul all-time | VIDEO
Cel mai lung meci din epoca contemporană! Unde s-a jucat şi motivul pentru care a durat doar cu 11 minute mai puţin decât recordul all-time | VIDEO

Cel mai lung meci din istoria tenisului a stabilit 12 recorduri mondiale

Ana Bogdan, învinsă încredibil în cel mai lung meci din istoria US Open

John Isner, protagonistul încă unui meci-maraton | Digi24

Victorie cat un GRAND SLAM pentru Simona Halep! Cel mai lung meci din  cariera a durat 3 ore si 47 de minute: 15-13 in decisiv cu Lauren Davis -  FuLLonline
Victorie cat un GRAND SLAM pentru Simona Halep! Cel mai lung meci din cariera a durat 3 ore si 47 de minute: 15-13 in decisiv cu Lauren Davis - FuLLonline

Cel mai lung meci din istoria Cupei Davis!** RECORD incredibil: cât a durat  partida de dublu dintre Cehia și Elveția
Cel mai lung meci din istoria Cupei Davis!** RECORD incredibil: cât a durat partida de dublu dintre Cehia și Elveția